Schrijf u in voor een gratis Loctite-webinar

LOCTITE HY 4090, de onmisbare tool voor de verlijming van metalen

Voor de verlijming van metalen moeten we rekening houden met de impact van een aantal omgevingsfactoren. Er bestaan immers verschillende oplossingen en de juiste productkeuze zal afhangen van enkele vereiste voorwaarden. Heel wat metalen assemblages moeten buiten verlijmd worden of moeten achteraf buiten gebruikt worden, denken we bijv. aan fietsen of zonnepanelen.
De epoxylijmen zorgen voor een sterke verlijming bij metalen en kunststoffen en ontwikkelen een zeer sterke en duurzame weerstand tegen schokken. De hybride tweecomponentlijmen combineren kracht en snelheid en zijn haast onbeperkt inzetbaar. Met LOCTITE HY 4090 kunnen metalen verlijmd worden zodat ze bestand zijn tegen chemicaliën en tegen temperaturen tot 150 °C, terwijl ze slechts 3 tot 6 minuten nodig hebben om uit te harden. Een mooi compromis dus tussen snelheid en kracht.
Wilt u meer weten? Schrijf u dan hier in voor de gratis Loctite-webinar over verlijmen van metalen (NL).

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • checkwekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • checkdigitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • checkuw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • checkmaximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 
Print Magazine

Recente Editie
28 augustus 2025

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine